Kanapka kupiona w biurowej kafeterii lub od Pana Kanapki, w zależności od wielkości i zawartości, kosztuje 3-8 zł. Za tę kwotę dostajemy zazwyczaj pszenną bułkę, posmarowaną margaryną i przełożoną plasterkiem najtańszego żółtego sera i wędliny. Jako dodatek najczęściej występuje pomidor, ogórek i sałata (opcjonalnie kapusta pekińska). W wersjach dla bardziej wymagających znajdziemy jeszcze pastę z tuńczyka w puszcze lub pastę jajeczną – obie rzecz jasna z ogromną zawartością majonezu. Przyznam, że kilka razy ratowałam się tego typu jedzeniem w pracy i nie wiem co jest gorsze – pusty żołądek i głód czy ten rodzaj jedzenia i przekonywanie samego siebie, że jest ono smaczne. Przecież musi być smaczne skoro inni to jedzą. Musi?

Gdy pytam znajomych dlaczego nie zabiorą drugiego śniadania z domu zwykle słyszę trzy odpowiedzi:

  • Nie mam zrobionych zakupów;
  • Nie mam rano czasu;
  • Nie chce mi się.

Na ostatnią wymówkę nie ma sposobu. Chęci to podstawa dobrej i sprawnej organizacji. W dwóch pierwszych przypadkach wystarczy odpowiedni plan i wyrobienie sobie kilku nawyków:

  • W lodówce zawsze należy mieć kilka ulubionych produktów: ser, wędlina, kiełki, rukola, awokado itp. Nie trzeba kupować tego codziennie. Wystarczy raz w tygodniu pójść do sklepu i zrobić zakupy na zapas.
  • Należy tak zorganizować czas, aby w drodze z pracy do domu kupić wieczorem pieczywo. Jeżeli natomiast masz piekarnię w niewielkiej odległości od domu to możesz kupować chleb rano. Ja tak robię codziennie. Da się. Jest jeszcze opcja dla wybitnie leniwych: kup świeże pieczywo na cały tydzień i zamroź je. Następnie wyciągaj wieczorem dzień wcześniej tyle kawałków ile będziesz potrzebować. Gwarantuję, że rano będzie ono idealnie nadawać się na kanapki.
  • Zaplanuj rano 10-15 minut na przygotowanie śniadania. Gotowe kanapki zapakuj do plastikowego pojemnika. W woreczkach lub papierze mogą Ci się zgnieść w torbie i będą wyglądać nieapetycznie. Najlepiej mieć 2-3 różnej wielkości pojemniki i dobierać je do ilości kanapek.

Po co tyle zachodu dla zwykłej kanapki? Odpowiedzi są bardzo proste:

  • Zdrowie: wiesz jakie produkty zostały wykorzystane do przygotowania Twojego posiłku. Możesz w ten sposób wykluczyć z diety wszystkie konserwanty i wzmacniacze smaku.
  • Różnorodność – masz wpływ na to co znajduje się w Twojej kanapce i możesz dowolnie ją modyfikować. Nie masz ochoty na awokado? Dodaj kilka plasterków mango lub sezonowych owoców, np. truskawki.
  • Ekonomia – koszt przygotowania kanapki w domu jest znacznie niższy niż tej kupionej u Pana Kanapki czy w biurowej kafeterii.

Potrzebujesz inspiracji do działania? Skorzystaj z 5 pomysłów na nienudną kanapkę.

Poniedziałek – kanapka z kozim serem, kiełkami i mango

Składniki na 2 kanapki:

  • 4 kromki chleba żytniego z żurawiną – 1,5 zł
  • 2 plasterki mango – 0,25 zł
  • 4 plasterki sera koziego – 1 zł
  • garść kiełków – 0,50 zł

Koszt: 3,25 zł

Wtorek – kanapka z łososiem i awokado

Składniki na 2 kanapki:

  • 4 kromki chleba pszenno-żytniego na zakwasie – 1,50 zł
  • 1/2 opakowania łososia – 3 zł
  • 1 łyżka kremowego serka koziego – 1 zł
  • 1/4 awokado – 0,75 zł
  • garść rukoli – 0,50 zł

Koszt: 6,75 zł

Środa – kanapka z boczniakiem i papryką

Składniki za 2 kanapki:

  • 4 kromki chleba żytniego ze śliwką – 1,50 zł
  • 4 boczniaki – 1 zł
  • 1/4 sera włoskiego (np. Capri) – 1 zł
  • 1/4 małej papryki – 0,50 zł
  • garść roszponki – 0,50 zł
  • 1 łyżeczka oliwy – kosztu nawet nie liczę
  • sól i pieprz do smaku

Uwaga: boczniaki należy wcześniej usmażyć na oliwie i doprawić solą i pieprzem.

Koszt: 4,5 zł

Czwartek – kanapka z twarożkiem z rzodkiewką i kiełbasą

Składniki na 2 kanapki:

  • 4 kromki chleba żytniego na zakwasie – 1,5
  • 6 plasterków ulubionej kiełbasy – 3 zł
  • 2 plasterki żółtego sera holenderskiego – 1 zł
  • 1/4 małej papryki – 0,50 zł
  • garść kiełków – 0,50 zł

Koszt: 6,5 zł

Piątek – słodko-słona kanapka z gorgonzolą i gruszką

Składniki na 2 kanapki:

  • 4 duże kawałki chałki –  2,5 zł
  • kawałek sera gorgonzola – 2 zł
  • 1/4 gruszki – 0,50 zł
  • garść rukoli -0,50
  • 4 posiekane orzechy włoskie – 1 zł

Koszt: 6,50 zł

Pamiętajcie, że podane wartość są estymowane na podstawie średnich cen kupowanych przeze mnie produktów. Wartości mogą się różnić w zależności od jakości kupionych artykułów i zużytych ilości. Niezależnie od tego gorąco zachęcam Was do samodzielnego przygotowywania drugiego śniadania do pracy.